« Калинове літо на Дніпрі»

Дивовижною і захоплюючою подією стала участь студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського – учасників народного ансамблю народного танцю «Джерело» у міжнародному фольклорному фестивалі «Калинове літо на Дніпрі», що відбувся 14-17 серпня у місті Горішні Плавні.

Поряд з творчими колективами з Болгарії, Північного Кіпру, Румунії, Словаччини, Туреччини, мистецьку, творчу Україну, Полтавщину на фестивалі представляли студенти коледжу. Протягом чотирьох днів були і  участь в урочистій ході вулицями міста на чолі з директом Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентиною Вождаєнко, зустрічі  з міським головою Дмитром Биковим,  організатором, директором  фестивалю Іриною Зеленською,  участь у  прес-конференціїі з засобами масової інформації. Гості фестивалю, мешканці міста стали учасниками яскравих, цікавих  заходів – вечора української культури, вечора дружби.

Церемонія відкриття фестивалю, учасників якого вітали міський  голова Дмитро Биков та перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький продовжилася яскравим, феєричним концертом за участю колективів-учасників, чудової співачки, випускниці Гадяцького коледжу Лариси Труш.

Фестиваль у Грішніх Плавнях – це знайомство з національною  хореографією, музикою, костюмом, пісенною творчістю, особисті знайомства, налагодження творчих, дружніх  контаків і подальшої співпраці учасників фестивалю, представлення молодого міста Горішні Плавні як цікавого туристичного об’єкта – ось головна мета ювілейного 15 міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Урочистим і величавим театралізованим дійством став концерт  і церемонія закриття фестивалю. А ще, варто відзначити, що поряд з захоплюючими виступами іноземних колективів, найбільш вражаючим для публіки були виступи саме ансамблю «Джерело», з його народно-сценічними постановками «Привітальна», «Розпрягайте хлопці коней», «Гопак», «Поліська полька». Саме наш колектив здобув найголовніший приз фестивалю «Приз глядацьких симпатій».

Ну і звісно ж,  заслуженими для артистів були кілька годин відпочинку під час екскурсій містом, відвідини  гірничо-збагачувального  комбінату та відпочинок на Дніпрі.

Відео

перший фестивальний ранок

урочиста хода містом

Поліська полька на відкритті фестивалю

Артисти з Північного Кіпру

на сцені Лариса Труш

колектив з Туреччини

На вечорі української культури

Екскурсія до музею міста

Екскурсія до залізнорудного кр’єру

готуємо українську кухню до вечора української культури

екскурсія містом

хореографи на Дніпрі

репетиція до вечора дружби

вечір дружби

А. Насменчук

You may also like...

Залишити відповідь