КОНЦЕРТНЕ ДИРИГУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “НАРОДНЕ ПІСЕННЕ МИСТЕЦТВО”.

          9 травня, в рамках підготовки студентів спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім..І.П.Котляревського до підсумкової атестації з фаху, на базі народного хору коледжу було проведено підсумкове концертне диригування студентів ІV року навчання. До цієї знакової події кожен студент готувався завчасно і з великою відповідальністю. Оркестрова група народного хору (керівник Людмила Остапенко), на високому професійному рівні забезпечили якісне виконання хором концертної програми, яка прозвучала під керівництвом студентів.

          До концертного диригування було допущено 13 випускників, які добре справились зі своїм творчим завданням. В концертно-навчальному репертуарі народного хору прозвучали обробки українських народних пісень, над розучуванням яких активно працювали студенти, відпрацьовували виразний диригентський жест та працювали над створенням власної виконавської інтерпретації кожного твору, що виконував хоровий колектив. На оцінку “відмінно” справились зі своїм творчим завданням студенти: Наталія Шевченко, Ірина Кафтанова, Тетяна Олійник, Марія Ткаленко, Дар’я Рябокін, під диригентський жест яких прозвучали обробки народних пісень “Вийди Грицю на вулицю”, “Сусідка”, “Туман яром”, “Попід мостом, мостом” та багато інших творів.

          Така творча подія як концертне диригування, дає змогу студентам-випускникам – майбутнім керівникам вокальних творчих колективів, ще раз перевірити та закріпити свої професійні навички перед здачею державного іспиту з фаху, як гарної передумови своєї майбутньої творчої діяльності. А для студентів молодших курсів, такі навчально-концертні виступи в складі професійного колективу, під керівництвом студентів-випускників – завжди є хорошим стимулом для вироблення та вдосконалення своїх професійних навичок, щоб в майбутньому зайняти своє гідне місце на професійній ниві, і прищеплювати любов та повагу до народної пісенної творчості широким верствам населення.

О.П.Свирид, керівник народного хору коледжу, голова циклової комісії викладачів хорових дисциплін.

You may also like...

Залишити відповідь