Кращі серед кращих

Уже традиційно зразковий ансамбль танцю «Модерн» студії естетичного виховання Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського закінчує навчальний рік, беручи участь у конкурсних фестивалях. Це, безумовно, дає можливість дітям позмагатися і продемонструвати свій рівень хореографічної підготовки серед інших юних танцюристів, адже все  пізнається у порівнянні.

Громадська організація Арт-Центр «Антре», що є організаторами багатожанрових фестивалів, запросила зразковий ансамбль танцю     «Модерн» для участі у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти . Літо. Море», що проходив у місті Одеса з 12 по 17 червня.

Цього разу учасники молодшої (6-9 р.) і середньої (10-12 р.) груп ансамблю  спробували свої сили у номінації «Естрадний танець».  За оцінками журі, серед сорока  хореографічних колективів з різних куточків України , «Модерн»  відібрали у трійку найкращих колективів фестивалю. А в неї  входили ансамблі з міст: Одеса, Харків, Гадяч (приємно,чи не так…?).  Оцінювання було суворе: бали знімали навіть за загублене взуття чи елемент костюма під час виконання номеру. Та все-таки головними критеріями  оцінювання були: технічний рівень виконання, композиційна побудова номера, його оригінальність,  акторська майстерність, відповідність костюмів.  Нашими головними конкурентами  у номінації «Естрадний танець» був колектив з м. Харкова, якому «Модерн» поступився лише декількома балами у техніці виконання.

До складу журі входили видатні діячі хореографічного мистецтва з різних видів хореографії ( народної, сучасної, естрадної, бальної, класичної).  За «круглим столом», що проходив  для керівників колективів, при обговоренні, «Модерн» отримав схвальні відгуки від усіх членів журі, за хореографічний рівень підготовки дітей та цікаві балетмейстерські постановки.

Зайнявши призові місця на Всеукраїнському фестивалі, учасники зразкового ансамблю танцю «Модерн», в черговий раз довели свою якісну хореографічну підготовку, яку здобули  під час занять  у студії естетичного виховання Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.  Отримавши відзнаку за кращу балетмейстерську постановку, як керівник колективу, я відкрила для себе новий потенціал можливостей і перспектив у подальшій творчій діяльності. Мені дуже подобається «робити» дітей щасливими, розкривати і розвивати їх  природні можливості, прославляти рідне місто, переконуючи  всіх у тому, що гадячани є найкращими, а все це потребує чималих коштів. Уже двадцять років поспіль як існує ансамбль танцю «Модерн». Як його засновник і керівник мрію про мецената чи спонсора для колективу. Чи є такі? Відгукніться!

Хочу висловити слова щирої вдячності директору Гадяцького училища культури А.М. Насменчуку  за підтримку та наданий транспорт для поїздки; батькам за  розуміння і допомогу  в організації  цікавого дозвілля дітям під час  фестивалю; водіям В.І.Панасенку та О.А.Долі за приємну і комфортну поїздку.

20160614_125712 20160617_120013 20160619_101010

Н.Берус, керівник ансамблю 

You may also like...

Залишити відповідь