Курси підвищення кваліфікації хореографів

Не буває хорошого фахівця, якщо  він не працює над підвищенням свого професійного рівня.

З 23 травня по 3 червня 2022 року в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського були проведені онлайн курси підвищення кваліфікації викладачів хореографії початкових навчальних спеціалізованих закладів та керівників аматорських хореографічних колективів Полтавської та Кіровоградської областей.

Під час проходження курсів слухачі поглибили свої знання з методики викладання народно-сценічного танцю, сучасної хореографії, повітряної гімнастики, йоги та фітнесу. Досвідчений склад викладачів коледжу ділився з нами своїм напрацьованим теоретичним і практичним матеріалом, а ми – досвідом роботи  у початкових навчальних спеціалізованих закладах та аматорських хореографічних колективах. Актуальність розглянутих питань та  доброзичлива атмосфера спілкування сприяли ефективності навчання і  творчій співпраці.

Заняття проходили на високому професійному рівні з використанням комп’ютерних технологій та під керівництвом висококваліфікованих викладачів спеціальності «Хореографія»: Михайла Гузія, Григорія Островного, Євгена Ляшенка, Тараса Близнюка, Вікторії Косенко, Наталії Берус).

Цікавою і продуктивною була двотижнева робота курсів.

Курси підвищення кваліфікації – це завжди оновлення знань, удосконалення, поштовх до професійного зростання.

Тож ми, слухачі, дійсно отримали стимул до самовдосконалення і самореалізації.

Висловлюємо щиру подяку директору коледжу Анатолію Насменчуку, завідувачу курсів підвищення кваліфікації Розалії Шестопал за якісну організацію та проведення курсів  та викладачам хореографії за цікаві і змістовні заняття.

Тетяна КОВТУН, викладач хореографії Градизької  ДМШ ім.О.І.Білаша

You may also like...

Залишити відповідь