«Містер і Міс спеціалізація»

UCH_5305 UCH_5308 UCH_5310 UCH_5327 UCH_5330 UCH_5331 UCH_5344 UCH_5347 UCH_5353 UCH_5367 UCH_5397 UCH_5407 UCH_5408 UCH_5421 UCH_5422 UCH_5459 UCH_5469

7 квітня 2016 року  в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського,  в рамках місяця комісії  викладачів та студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» вперше відбулася шоу-програма «Містер і Міс спеціалізація», яку підготували та провели студенти ІІ курсу  під керівництвом Судакової Наталії Дмитрівни.

В заході взяли участь ніжні, тендітні, чарівні україночки та вродливі, елегантні, мужні українці перших четвертих курсів        спеціалізації. Кожному з них довелося сміливо заявити про себе, реально оцінити свої можливості. Учасники шоу-програми взяли участь у конкурсах, в яких   проявили свою кмітливість,  інтуіцію, харизматичність, образотворчі та акторські здібності.

Вельмишановне та компетентне журі оголосило переможців-програми «Містер і Міс спеціалізації»  Видовищно-театралізовані заходи».  Ними стали Федоренко Олександр та Панець Інна. Не залишились без нагород і інші конкурсанти. Журі нагородили їх почесними номінаціями:

«Містер і Міс талант» –   Ніколаєнко Олександр та Лихошвай Марія

«Містер і Міс креативність» –  Архангельський  Володимир та Харченко Аліна

«Містер і Міс артистичність»  – Глушко В’ячеслав та Боярчук Валентина

«Містер і Міс оригінальність»  – Брюховецький Ігор та Білоус Анна

«Містер і Міс харизматичність»  – Глік Богдан та Гуменюк Сніжанна

Глядачі також визначили переможця в номінації «Містер і Міс глядацькихсимаптій»,  якими стали Боярчук Валентина та Глушко В’ячеслав.   Щира і  тепла атмосфера дала змогу відчути всім присутнім на заході,  що режисери  дружня, міцна, весела сім’я. Нехай відтепер  цей захід  ввійде в традицію. І ми, кожного року  будемо обирати Містера і Міс спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

Л.Пшенична, студентка ІІ курсу спеціалізації  «Видовищно-театралізовані заходи».

You may also like...

Залишити відповідь