Міжнародний День інвалідів

3 грудня 2015 року  в Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського  традиційно відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню інвалідів – сюжетно-ігрова програма для дітей з обмеженими можливостями  «Неймовірні пригоди Фіксиків і друзів», яку підготували студенти  IV курсу спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Народне інструментальне мистецтво» на чолі з викладачем культурологічних дисциплін О.О.Житченко.

Захід  розпочався виступами почесних гостей: заступника голови Гадяцької РДА С.М.Бондаренка, директора центру реабілітації Є.Ф. Апаріна, завідувача районної  ПМПК С.В. Шкрьоби. Зі словами вітання виступив директор училища культури  А.М.Насменчук.

На свято до дітей завітали їх улюблені казкові  герої: непосидючі  Фіксики Сімка та Нолик, хлопчик Дім Дімич, веселі Смішарики, вигадливі Пінгвіни з Мадагаскару, харизматичний король лемурів Джуліан, чарівні Лунтик та Міла, юний чародій  Гаррі Поттер. Цікавий сюжет заходу та різноманітність ігор забезпечили гарний настрій як маленьких, так і для дорослих глядачів.

UCH_3181 UCH_3211 UCH_3207 UCH_3203 UCH_3200 UCH_3197 UCH_3195 UCH_3192 UCH_3190 UCH_3184

О.Житченко

You may also like...

Залишити відповідь