Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище

21 листопада слухачі відділення підвищення кваліфікації Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, у рамках проведення виїзного практичного заняття, відвідали Полтавську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О.Гончара. Метою заняття було ознайомлення слухачів з досвідом роботи бібліотеки щодо виховання потреби у юнацтва та молоді систематичного читання, підвищення читацької активності та компетентності.

Як виконується бібліотекою державна цільова програма підтримки та розвитку читання на період до 2015 року і що можуть зробити бібліотекарі області з цього питання, почули слухачі у виступах провідних фахівців області.

Екскурсія бібліотекою дала можливість ознайомитися з читальними залами бібліотеки, відділом міського абонементу, Інтернет-центром та дізнатися, що робить бібліотека для задоволення інформаційних і дозвіллєвих потреб молоді та виховання юнацтва в кращих традиціях національної культури і патріотизму.

Зацікавила слухачів діяльність відділу маркетингу, працівники якого розповіли як вони займаються зовнішньою та внутрішньою рекламою бібліотеки та її послуг, проводять маркетингові дослідження з метою подальшого вдосконалення бібліотечно-бібліографічного обслуговування та організовують масові заходи.

С.П.Мосякіна, голова ЦК викладачів бібліотечних дисциплін

 

You may also like...

Залишити відповідь