Ми проти СНІДу

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу. Він став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику.

2 грудня 2019  року  студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв долучились до акції «Ми проти СНІДу», в рамках якої відбулася зустріч з головним спеціалістом служби сім’ї, дітей та молоді Боровик Вікторією Вікторівною. Студенти нашого закладу висловили свою підтримку у вигляді флешмобу.

Метою акції було привернути увагу молоді до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробити активну життєву позицію у молодих людей, бо Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекції та втілити знання на практиці. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти і усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я і здоров’я інших і допомогти тим, хто живе з ВІЛ-інфекцією.

Косенко В.В., викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь