Миколаєві дива

UCH_1743 UCH_1748 UCH_1756Кожного року 19 грудня всі діти з нетерпінням чекають на прихід Святого Миколая, адже саме цього дня Чудотворець приносить їм подарунки та здійснює найзаповітніші мрії. Це свято завжди відзначають весело і щиро, дякуючи Святому Миколаю за допомогу і підтримку у житті.

Ми не могли не долучитися до створення святкового дива для дітей. 18 та 19 грудня 2016 року студентами та викладачами Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського було організовано дитячі ранки до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт Гадяцького дитячого будинку та дітей з особливими можливостями Гадяцького центру соціальної реабілітації. Для них була створена чудова казка, яка принесла дітям багато щастя і тепла. Діти були надзвичайно раді приходу Святого Миколая, який привітав усіх із цим чудовим і чарівним святом та подарував усім діточкам подарунки.

За легендою Святий Миколай всі свої багатства віддавав людям. Таку  доброчинність наслідують і небайдужі громадяни нашого міста, які долучилися до створення дива для дітей. Депутат Гадяцької міської ради, директор ПВКП «АСК»  Боцула Олег Анатолійович виступив спонсором і придбав подарунки  для дітей з особливими можливостями. А в дитячий будинок ми завітали з подарунками від партії «Блок Петра Порошенка  «Солідарність».

Сподіваємось, що доброта Святого Миколая не омине жодну українську родину і подарує нашій країні спокій та мир. Від щирого серця вітаємо всіх з веселими та щедрими зимовими святами.

Викладач Житченко О.О. 

You may also like...

Залишити відповідь