Миколаєві гостинці

https://youtu.be/ddrnL4Yuy9g

Щорічно з першими новорічними вогниками, що сяють у вікнах, у дорослих і дітей з’являється новорічний настрій — особливе відчуття щастя. Навколо лунають знайомі рядки з новорічних пісень, а також найщиріші привітання та побажання з Новим роком. Саме в цю зимову, прохолодну, білосніжну пору до нас наближається цикл зимових свят, на які з нетерпінням чекають  всі діти. 

Першим довгоочікуваним святом у календарі для дітей є свято Святого Миколая. Саме зимової ночі перед девятнадц’ятим грудня Святий Миколай опускається на срібній вервечці з неба на землю. Сивобородий, у довгій золотавій киреї, він заходить до кожної хати і кладе дітям у черевички або під подушки свої пречудові небесні гостинці. Діти чекають зимової казки, яка не тільки розважить, а й нагадає що добро завжди переможе зло.

Вже традиційно студенти Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського  спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  під керівництвом Лимарь А.С.  влаштували справжнє неповторне  диво, подарували маленькому глядачу чарівну казку і море позитиву, гарні  та незабутні емоції. Казкові герої привітали дітей з приходом зими, довгоочікуваним святом Святого Миколая, якого чекають всі  з нетерпінням. Нехай Святий Миколай  допоможе  малюкам поринути в подорож казковими стежками, нехай подарує незабутні емоції, нехай у кожному домі панує радість і здоров’я,  у кожній родині взаєморозуміння та добробут,  у серці – віра, надія та любов.

You may also like...

Залишити відповідь