МИТЬ ЧУДОВА, ЗУПИНИСЬ

 

Фотовиставка робіт студентів та викладачів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» вже не один рік поспіль проходить у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв в рамках декади спеціалізації. Кожного року студенти коледжу дивують глядачів своїми творчими знахідками, адже фотографія – це мистецтво, фантазія і креативність, безмежне середовище для творчого потенціалу людини і художника.

Пейзаж, натюрморт, сюжетна фотографія, фотоколаж, анімалістичний жанр переплелись у світлинах молодих митців та викладачів. Цього року презентували свої роботи  студенти Вісич Сергій, Москаленко Юлія, Комар Юрій, Зимовець Анастасія, Уманець Дарина, Ухіна Анна та викладачі Могильник Ж.В.,                 Середа І.Г., Кисіль О.Г.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Із звичними речами відбуваються метаморфози, коли під рукою вчасно виявляється фотокамера.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кожна людина наділена унікальною здатністю демонструвати через  фотографіюсвоє бачення оточуючого світу чи окремих речей навколо нас. Фотографуючи один одного і навколишній світ, ми здатні відчути радість, натхнення і творче ставлення до життя.

фото 4 фото 5 фото 6 фото 7 hdr

Завдяки фотографії, ми якоюсь мірою можемо створити для себе нову реальність, побачити і зафіксувати світ, людину з різних сторін, з різними емоціями, переживаннями, в інших фарбах, з іншими можливостями.

Фото 9

Як і будь-яке інше захоплення, фотографія дозволяє відволіктися від повсякденної рутини – навчання, домашніх обов’язків. Окрім того, вона розширює світогляд, коло спілкування, дозволяє реалізувати свій потенціал та знайти нових друзів-однодумців. І, здається, що навіть брати наші менші розуміють як важливо гарно виглядати у кадрі.

ФОТО 10 ФОТО 11

 

Тож, побажаємо творчих знахідок студентам нинішнім, і тим, хто тільки планує навчатись у нашому навчальному закладі. Адже, край наш дивовижний, навколо багато чудових куточків і речей, які необхідно навчитись побачити, а для цього потрібно любити творчість, вміти глибше вдивлятись навколо, і, можливо, тоді весь світ буде здаватись добрішим!

О.М.Недвига

You may also like...

Залишити відповідь