На гостини в храм мистецтва

UCH_5689Саме мистецьким храмом видався учням та вчителям з села Мартинівка Гадяцького району та  міста Краматорськ Донецької області  Гадяцький коледж культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, який  днями гостинно відкрив двері  школярам.

До уваги відвідувачів були представлені не лише робочі аудиторії, а й творчі доробки студентів спеціалізацій: «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», «Народне пісенне мистецтво».

Діти уважно слухали розповідь директора коледжу   Анатолія Миколайовича Насменчука та заступника директора з практичного навчання Світлани Павлівни Боцули.

Варто відзначити також великий інтерес  і неприховане захоплення  юнаків і дівчат, які зацікавлено спілкувались із студентською молоддю, задавали запитання, грали  в ігри, експозиціями  робіт з декоративно-прикладної творчості,  милозвучним вокалом, а ще віртуозною технікою виконання вправ хореографами.

Маємо надію, що саме такі ж зацікавлені і талановиті молоді і енергійні прийдуть до нашого навчального закладу в цьому році, гідно поповнивши мистецькі ряди студентства Гадяцького коледжу культури і мистецтва.

С.П.Боцула, заступник директора коледжу з практичного навчання

You may also like...

Залишити відповідь