НА ШЛЯХУ ДО МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Педагогічна практика є невід’ємною складовою для отримання диплома викладача мистецької школи, керівника художньої студії, гуртка, художника, художника-оформлювача, дизайнера.

На 4 курсі студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського мають можливість самостійно проводити навчальні заняття для учнів студії естетичного виховання відділення «Образотворче мистецтво».

У зв’язку зі складною ситуацією в Україні, студентам цього року довелося вчитися готуватися до навчальних занять у дистанційній формі, застосовуючи нові для себе форми та методи проведення.

Перед проведенням занять на студії естетичного виховання, студенти-практиканти розробляли і готували всю необхідну документацію: плани-конспекти, ілюстративний та роздатковий матеріали. А також практиканти набули нових навичок у створенні та обробці відеоматеріалів з етапами послідовності виконання практичних завдань. Уся необхідна інформація була  оформлена у вигляді мультимедійної презентації. Заняття проводились на платформі Google meet, де студенти мали можливість демонструвати підготовлені навчальні матеріали для занять. Така форма проведення стала цікавою новинкою і для студентів, і для учнів.

У ході підготовки заняття проводились консультації з викладачами-консультантами, які допомагали студентам, на основі набутих фахово-професійних знань, підготувати та правильно оформити навчальну документацію.

Педагогічна практика є основним джерелом знань, важливим підготовчим етапом професійної підготовки майбутнього викладача мистецької школи, керівника художньої студії, гуртка.

Викладачі педагогічної практики Лариса МАКСИМІВ та Наталія ХАРАГАЙ

You may also like...

Залишити відповідь