Намалюю радість

З нагоди Дня художника студенти та викладачі коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» завітали до вихованців Гадяцького дитячого будинку з подарунком. Цим подарунком був майстер-клас з декоративного розпису.

1

2

Найменші і найстарші  вихованці вперше малювали пензликом з котячої шерсті, вушною паличкою і просто пальцем, це принесло їм чимало задоволення і здивування. Листівки із  барвистими квітами, птахами, метеликами, створені дітьми за допомогою студентів, подарували всім хвилини радості.

3 4 5 6 7

Майстер клас підготовили і провели викладачі Марина Клименченко, Оксана Кисіль  та студенти ІІІ та ІV курсу Кучерявенко Аліна, Москаленко Юлія, Стешенко Анжела, Кадученко Вікторія, Вісич Сергій, Сінельник Олексій.

8 9

Голова циклової комісії спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Ірина Григорівна Середа подарувала дитячому будинку на пам’ять  картину,  виконану в техніці декоративного розпису.

10

На прощання вихованці дитячого будинку попросили студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського завітати до них ще не раз.

Викладач О.Г.Кисіль

You may also like...

Залишити відповідь