НАПОЛЕГЛИВА ТВОРЧА ПРАЦЯ ВІДЗНАЧЕНА   ВИСОКИМИ НАГОРОДАМИ

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського є творчою лабораторією, де кожен студент має можливість набути якісні професійні навички та розвивати свій талант виконавця сучасної естрадної, народної пісні, стати керівником вокального колективу, народного хору, фольклорного ансамблю, викладачем в загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладах.

 

Наталія Шевченко є студенткою ІІІ курсу, і за свої два роки навчання в коледжі на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» вже має багато творчих досягнень та відзнак. Наталія, як неймовірно скромна людина, не любить публічно говорити про себе та свої здобутки. Але у свої 17 років, не кожен виконавець може мати такі творчі досягнення та визнання. В даний час Наталія творчо співпрацює з талановитим, відомим на всю Україну композитором Олексієм Чухраєм, який у свій час написав багато пісень для нашої славної землячки Раїси Кириченко. Наталія вже є першою виконавицею пісень, які для неї пише Олексій Іванович на вірші відомого поета Дмитра Луценка. У своїй публікації від 14.05.2019 року, на сторінці обласної газети “Зоря Полтаващини” О.Чухрай пише: ” …мені дуже пощастило на талановитих співачок “народного плану”. Серед наймолодших – студентка Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського Наталія Шевченко. На конкурсі “Нові імена України”, яким опікується Український фонд культури, виборола Гран-прі. Наталка дуже шанує Раїсу Кириченко, знає про її життя та творчість буквально все. Я переконаний, що шукати витоки у спадщині Берегині – це правильно, й водночас, раджу їй брати народні пісні та намагатися трактувати їх по-своєму, шукати своє  “обличчя…”. Це, ніби дороговказ для творчого шляху Наталії, і ми над цим разом працюємо. У міжнародному конкурсі ім.Квітки Цісик, відомої співачки Українського походження, брало участь від України 4 співаки, а всього їх було біля 50 учасників з багатьох країн світу і Наталія стала переможницею, крім диплому І ступеня її нагороджено Орденом “Золотої Квітки”. Це для неї серйозне творче досягнення, яке необхідно відстоювати та рухатись далі в своєму розвитку як співачки. У Наталії є ще одна вагома відзнака про яку вона не говорить публічно. Рішенням членів журі літературно-мистецької премії ім.Дмитра Луценка від 19.08.2019 року “…за особистий вагомий внесок у розвиток національної культури і мистецтва” звання “Лауреата” та грошову премії надано “…співачці Наталії Шевченко, студентці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського”. Це не випадкова відзнака для Наталії. В її репертуарі  більше 30 пісень на вірші Д.Луценка, з якими вона виступає на всіх концертних площадках не тільки області але і міста Києва. З нагоди вручення їй премії, Наталія стала першою виконавицею пісні “Любисток”, яку написав для Наталії Олексій Чухрай на вірші Д.Луценка, та  презентувала  її власним виконанням на батьківщині Д.Луценка.

В даний час у нас з Наталією робота над новими піснями О.Чухрая. Хочеться побажати їй ще більших творчих здобутків і розуміння того, що творча праця неймовірно складна, системна, постійна і результат можливий тільки  завдяки  наполегливій творчій праці.

Всі ми горді тому, що в стінах нашого славного коледжу розпочинають свій нелегкий творчий шлях такі обдаровані особистості як Наталія Шевченко. Зичимо їй великих творчих успіхів.

 

Свирид О.П.- голова циклової комісії викладачів хорових дисциплін спеціалізації “Народне пісенне мистецтво”

You may also like...

Залишити відповідь