Нащадки славних козаків

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

9 жовтня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Нащадки славних козаків», з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України. На заході були присутні студенти І, ІІІ, ІV  курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

         Україна з початку свого існування змушена була боротися із зовнішніми та внутрішніми ворогами за свою територію та незалежність.

Боротьба за незалежність України продовжується і зараз.  Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі.

Наша історія –  це історія мужнього народу,  що віками боровся за свою волю, щастя. День захисника України — це свято сивих ветеранів і військовослужбовців усіх поколінь, це свято нинішніх військових і тих, що прийдуть за ними.

Гідними нащадками Української  армії є сьогоднішня молодь, яка вже має право називатися захисниками Вітчизни. Щиро, від усього серця вітаємо Вас зі святом – Днем захисника України. Насправді не багато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – захищати Батьківщину.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь