Настановча нарада з виробничої практики

Одним з важливих етапів формування майбутнього фахівця в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського є виробнича практика, проведення якої в 2022-2023 навчальному році планується  з 2 лютого по 8 березня на базах кращих культурно-мистецьких закладів Полтавщини.

З особливостями організації цієї важливої ділянки роботи під час настановчої наради з виробничої практики, що відбулася 21 листопада в актовому залі коледжу для студентів випускних курсів денної та заочної форм навчання, всіх присутніх ознайомила заступник директора з практичного навчання Світлана Павлівна Боцула.

Світлана Павлівна наголосила на тому, що не дивлячись на складність сьогодення, пов’язану з військовим станом в Україні, першочерговим завданням кожного студента є вміло закріпити і творчо застосувати теоретичні знання та вміння, отримані в коледжі на практиці – в роботі з творчими колективами. А також  самостійно долучитися до участі в різноманітних заходах, культурно-мистецьких проєктах, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді та ствердження національної гідності і самосвідомості кожного українця.

Наталія БОЦУЛА,  викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь