НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТРИВАЄ…

Звісно, карантин – не найкращий час для ефективної діяльності закладів освіти, але, що вдієш… Час вимушеної перерви студентам Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського  потрібно використати  з найбільшою для себе користю і, хоча й на відстані, викладачі тримають і сьогодні з ними тісний звязок.

Важливим моментом у налагодженні дистанційного навчання є відеоуроки, що транслюються сьогодні на телевізійних каналах. Вони стали у нагоді студентам І-ІІ курсів, які у коледжі здобувають повну загальну освіту, готуються до ЗНО.

Загалом же, передумови для організації дистанційного навчання у коледжі сформовані вже давно – навчально-методичні матеріали, підготовлені викладачами коледжу і розміщені на його сайті  допомагають студентам у вивченні загальноосвітніх, спеціальних дисциплін. Крім того, у закладі освіти вже 8 років як налагоджена система електронного тестового контролю і тому оцінювання знань студентів в умовах карантину для викладачів не стало проблемою.

І найголовніше, що студенти з великим бажанням включилися у своєрідну гру – навчання на відстані від навчального заладу і, що головне, не лише з дисциплін теоретичних а й зпрактичних фахових дисциплін. Викладачі ж, у свою чергу, шукають і знаходять різноманітні форми і способи зв’язку зі студентами щоб навчальний рік, незважаючи на карантин був насправді безперервним.  Ось, лише  невеличка частина звичайного робочого дня студентів коледжу під час карантину:

Сестри Тетяна і Анна Трохініни готуються до ЗНО з української мови
Яценко Світлана переглядає відео урок з біології в ромках проекту Всеукраїнська школа online
Вчимо математику
Пелешенко Аліна виконує самостійну роботу з народно-сценічного танцю( запис комбінації)
Усенко Юлія ,4 курс, Дисциплiна Народно-сценічний танець, опис cтвореного етюду на основi рухiв польського народного танцю.
Робота зі створення інсценізації за  романом Василя Барки «Жовтий князь», студентка Лєонтьєва Жанна
Дисципліна «Сценічна мова». Виконавський аналіз байки
Готуємось до ЗНО
Робота студентки Анастасії Радченко з уявним хоровим колективом
До ЗНО з Історії України готується
студентка II  курсу Пушко Анна

You may also like...

Залишити відповідь