Навчання медичних працівників району

На базі  Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського розпочали навчання з підвищення кваліфікації медичні працівники Гадяцького центру первинної медико-санітарної допомоги та Гадяцької центральної районної лікарні по курсу «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».  Сорок медичних працівників району відвідуватимуть заняття протягом трьох місяців.  Програма навчання передбачає знайомство з апаратним та програмним забезпеченням ПК, оволодіння навичками обробки текстової, табличної інформації, вміння виконувати операції опрацювання інформації, вільно володіти програмами для обміну електронними листами та ін.

Застосування комп’ютерних технологій полегшує процеси роботи у  різних сферах діяльності.  Завдяки розмаїттям програмного і апаратного забезпечення сьогодні можливе використання всіх можливостей комп’ютерних технологій. Це дозволяє зберігати дуже багато інформації, швидко цю інформацію обробляти і тримати її в захищеному вигляді.

Медичні працівники з задоволенням відвідують заняття, які проходять в  аудиторії, оснащеній комп’ютерною технікою і в повній мірі усвідомлюють,  що володіння комп’ютерною грамотністю –  основна вимога сьогодення.

UCH_1765 UCH_1768 UCH_2497 UCH_2502 UCH_2503

О.І.Терещенко.

You may also like...

Залишити відповідь