Назустріч дорослому життю

Усе життя людини складається з виборів. Зробивши один вибір, ми відсікаємо безліч інших можливостей, а тому кожного разу, коли нам випадає щось обрати, ми повинні ретельно зважувати, щоб зроблений нами крок помітно звучав відлунням у лабіринті нашого складного життя. Ще нещодавно випускники коледжу були перед вибором професії – найвідповідальнішим моментом у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з умов життєвої повноцінності, а ось тепер – стоять перед вибором майбутнього місця роботи.

UCH_5888 UCH_5892

12 червня 2017 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського відбувся остаточний розподіл випускників денної форми навчання на місця майбутнього працевлаштування.  Сьогоднішнім випускникам, а їх – 50,  майже всім, а точніше сорока семи, запропоновані робочі місця в культурно-мистецьких та освітніх закладах Полтавської області. Проблемним залишається лише працевлаштування студентів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво», оскільки  в штатних розписах більшості клубних закладів відсутня посада художника-оформлювача. Тому троє студентів нашого коледжу на сьогоднішній день залишаються не розподілені.

У серпні цього року наші випускники приступлять до виконання своїх посадових обов’язків у різних клубних закладах області, загальноосвітніх школах, початкових мистецьких навчальних закладах, бібліотеках, дитячих навчальних закладах, професійно-технічних училищах області і, навіть, в театрі.

В  15 районів Полтавщини (Карлівський, Гребінківський, Великобагачанський, Лубенський, Лохвицький, Гадяцький, Семенівський, Решетилівський, Кременчуцький, Котелевський, Оржицький, Диканський, Полтавський, Шишацький,   Чорнухинський) та в 3 інші області (Харківська, Черкаська, Сумська) поїдуть працювати наші випускники.

А зараз після сумлінного навчання, напружених творчих буднів 50 випускників Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського ретельно готуються до державних іспитів, а також до відповідального моменту в житті людини – отримання  диплома.

Надалі – самостійне професійне життя, творчі звершення, подальше навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Тож бажаємо творчих злетів, молодечого запалу в душах і гідно нести звання випускника Гадяцького коледжу культури і мистецтв. І пам’ятайте, що досягнення людиною бажаного цілком залежить від її активної життєвої позиції, намагання зробити все, що вона може, задля того, щоб мрія стала реальністю.

О.В.Базавлук, викладач коледжу

 

 

You may also like...

Залишити відповідь