Незабутні враження

UCH_8189 UCH_8193 UCH_8196 UCH_8198

Ми, група  завідувачів сільськими бібліотеками, отримали щасливу нагоду підвищити свою кваліфікацію на базі Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського. Тут нам створено такі умови для навчання та проживання, про які навіть і не мріялося. Завдячуючи директору училища заслуженому працівнику культури  України А.М.Насменчуку та завідуючій відділенням підвищення кваліфікації  Р.Д.Шестопал ми отримали можливість познайомитися із яскравим життям навчального закладу, який є одним з найкращих серед навчальних закладів культури і мистецтв України. Також ми мали змогу поділитися досвідом зі своїми колегами і побувати на цікавих екскурсіях та творчих зустрічах.

Днями ми відвідали Гадяцький історико-краєзнавчий музей і ознайомилися з фотовиставкою місцевої поетеси Марії  Рахмун «Уривки з паралелей». Виставка залишила приємні враження, адже її представила сама мисткиня. Глибокий філософський зміст поезій чудово поєднався з фото, виконаними Людмилою Ковригіною.

Не менш яскраве враження залишилось від експозицій краєзнавчого музею, де ми ознайомилися з історією гетьманської столиці, її славетними особистостями:  Михайлом Драгомановим, Оленою Пчілкою, Лесею Українкою, Богданом Хмельницьким, Іваном Виговським. Майстерно представила всі експозиції екскурсовод Вікторія Алмашакбех. А організувала екскурсію до  музею та зустріч з поетесою  наш викладач української літератури Криворучко Валентина Іванівна.

Щиро дякуємо!

Група слухачів відділення підвищення кваліфікації бібліотечних працівників.

07.09.2016 рік  м.Гадяч

You may also like...

Залишити відповідь