Новорічні пригоди Лунтика

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя, посмішок на обличчі, радісних емоцій. Всі дітки з нетерпінням чекають цього дня, адже саме в цей день вони зможуть поринути в чарівну атмосферу новорічного дійства, стати частинкою новорічної казки. 

Ми продовжуємо святкування новорічних свят. Традиційно студенти Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» під керівництвом викладача Фастовець Л.Є. влаштували справжню новорічну феєрію, подарувавши маленькому глядачеві  чарівну казку і море приємних та незабутніх емоцій. Разом з  Лунтиком та казковими героями, дітки  поринули  у світ казки,  де добро завжди перемагає зло. Казкові герої привітали дітлахів із Новим роком. З великим задоволенням дітки водили хороводи, грали в цікаві ігри та розповідали віршики Дідусю Морозу, який подарував кожному солодкий подарунок.

Нехай цей рік буде роком здійснення мрій і втіленням в життя всіх заповітних бажань!  Нехай у кожного з нас у цьому році буде якомога більше щасливих днів. Хай цей рік стане для вас особливим і неповторним.

Сінєгузова  Лілія, студентка ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

You may also like...

Залишити відповідь