Новорічний калейдоскоп в коледжі

UCH_1919 UCH_1922 UCH_1926 UCH_1973 UCH_1977 UCH_2007 UCH_2009

Новий Рік – одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції – це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.

Особливе місце займає це свято і в нашому коледжі, адже вже традиційно викладачі та студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» мають змогу дарувати жителям міста та району чудові новорічні вистави, які захоплюють своїм цікавим сюжетом і залучають до веселих ігор активних дітлахів.

Багатий на новорічні ранки був останній місяць 2016 року. Адже починаючи з 22 грудня з виїзними виступами наші актори, під керівництвом викладача режисерських дисциплін Судакової Н.Д., побували в Лютенській ЗОШ та в РБК м. Охтирка. А в приміщенні коледжу майже щодня відбувалося свято для дітей різних організацій та установ міста, району і звичайно ж дітей Дитячого будинку та  дітей-інвалідів.

Новорічне дійство для дітей проходило у чарівній атмосфері, де відомі  персонажі з казок та мультфільмів – Сімка, Папус, Нюша, Капітошка, Вовчик, пес Бровко, Півень, Крош, Лунтік, Міньйони, Снігуронька, Дід  Мороз та багато інших захоплювали своєю акторською грою, дарували море позитивних емоцій та гарний настрій.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, співали пісні та водили хороводи навколо ялинки. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків.

27 та 28 грудня для студентів та викладачів коледжу також відбулися яскраві та феєричні новорічні свята, які підготували і провели студенти І-ІV курсів на чолі з головою комісії режисерських дисциплін, досвідченим, талановитим викладачем Фастовець Л. Є. На вечорі глядачі мали змогу побувати й на передачі Петра Костіцина «Екстрасенси» та дізнатися свій гороскоп на наступний рік, і переглянути зйомки серіалу «Іронія долі», згадати новорічну пісню «П̕ ять хвилин», полинути в атмосферу телепередачі «Вечірній Гадяч». А найбільшою несподіванкою для присутніх були відео-звернення від випускників, з уст яких доносилися щирі привітання з новим роком.

Можна  сказати, що в ці дні в коледжі закрутився справжній новорічний калейдоскоп, який допоміг налаштуватися на новорічну атмосферу, змусив знову повірити в дива.

Тож нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть кожній родині добро, мир і достаток. З Новим Роком!

Л.В.Даніленко

You may also like...

Залишити відповідь