Обласний конкурс виконавської майстерності «Веселкові акорди»

30 березня 2018 року відбувся обласний конкурс виконавської майстерності гри на народних та духових інструментах «Веселкові акорди», який став справжнім весняним святом в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

В конкурсі брали участь колективи та солісти 15 районів області та міста Полтави. Солісти-інструменталісти, учасники ансамблів однорідного та мішаного складів двох вікових категорій: молодша – 12-14 років, старша-15-17 років. UCH_5901UCH_5906UCH_5912UCH_5913 Конкурсна програма проходила в двох номінаціях: 1 -сольна гра – (баян,акордеон, скрипка, гітара, бандура,домра, баритон). В конкурсній програмі брали участь виконавці на духових інструментах з таких міст: Гадяч, Зіньків, Чорнухи. 2 – ансамблі народних та духових інструментів( однорідні та мішані склади). На конкурсі були представлені твори різних стилів, жанрів, обробки народних пісень, танців. Важким випробуванням для журі був розподіл конкурсних місць. Журі визначило високий виконавський рівень, технічно-образну складність репертуару. UCH_5904 Дипломами нагороджені:

viber image

DSC_0120 DSC_0121 DSC_0123 DSC_0126 DSC_0127 DSC_0129 DSC_0130 DSC_0132 DSC_0135 DSC_0137 DSC_0139 DSC_0140 DSC_0143 DSC_0144 DSC_0147 DSC_0149 DSC_0150 DSC_0152 DSC_0155 DSC_0159 DSC_0161 DSC_0163 DSC_0165 DSC_0167 DSC_0169 DSC_0172 DSC_0174 DSC_0175

DSC_0193 DSC_0194 DSC_0196 DSC_0198 DSC_0199 DSC_0200 DSC_0201 DSC_0206 DSC_0207 DSC_0209 DSC_0210

 «Солісти» (молодша вікова категорія)

Гран-прі – Береста Єгора – Зіньківська дитяча музична школа (керівник Ремньова Наталія Петрівна)

Дипломом І ступеня – Гайворонську Анну Дмитрівну – Полтавська дитяча музична школа № 3 ім.Б.Гмирі (керівник Ступак Анастасія Вікторівна)

Дипломом І ступеняГрищенко Анастасію Олександрівну – Лучанська дитяча музична школа (керівник Заяра Іван Олександрович)

Дипломом І ступеня Москаленко Анастасію Юріївну – Лохвицька дитяча музична школа ім.І.О.Дунаєвського (керівник Гармаш Тетяна Володимирівна)

Дипломом І ступеня – Никифорова Максима Олександровича – Лубенська дитяча музична школа (керівник Мисник Оксана Євгеніївна)

Дипломом І ступеня – Панкіну Марію Олександрівну – Лохвицька дитяча музична школа ім.І.О.Дунаєвського (керівник Уткіна Наталія Євгеніївна)

Дипломом І ступеня – Шулика Олександра Ігоровича – Опішнянська дитяча музична школа (керівник Пиляй Марина Валеріївна)

 

Дипломом ІІ ступеня – Андрущенко Юлію Ігорівну – Лохвицька дитяча музична школа ім.І.О.Дунаєвського (керівник Марченко Олександра Анатоліївна)

Дипломом ІІ ступеня – Вербу Олександра Валерійовича – Гадяцька дитяча музична школа (керівник Гребцова Інна Василівна)

Дипломом ІІ ступеня Грінченка Дениса Вячеславовича – Гадяцька дитяча музична школа (керівник Близнюк Олександр Іванович)

Дипломом ІІ ступеняКащенка Андрія Сергійовича – Опішнянська дитяча музична школа (керівник Бабенко Володимир Сергійович)

Дипломом ІІ ступеня Черниха Марка Ігоровича – Опішнянська дитяча музична школа (керівник Бабенко Володимир Сергійович)

Дипломом ІІІ ступеня – Ахмадзянова Дениса Андрійовича – Лубенська музична школа (керівник Мисник Оксана Євгеніївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Галушку Ірину Олексіївну – Чорнухинська початкова спеціалізована школа естетичного виховання (керівник Даниленко Вікторія Вікторівна)

Дипломом ІІІ ступеняКосенка Сергія Валерійовича – Чорнухинська початкова спеціалізована школа естетичного виховання (керівник Ковган Олександр Володимирович)

Дипломом ІІІ ступеняСиру Анастасію Олександрівну – Кременчуцька дитяча музична школа № 2 (керівник Кольченко Жанна Василівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Щербину Надію Ігорівну – Лохвицька дитяча музична школа ім.І.О.Дунаєвського (керівник Гармаш Тетяна Володимирівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Скок Марію Миколаївну – Заводська дитяча музична школа (керівник Назаренко Олена Григорівна)

 «Солісти» (старша вікова категорія)

Дипломом І ступеня – Бишевича Євгена Костянтиновича – Лубенська музична школа (керівник Потенко Лариса Валентинівна)

Дипломом І ступеня – Визіра Сергія – Зіньківська ДМШ (керівник Найда Володимир Андрійович)

Дипломом І ступеня – Даниленко Тамару Андріївну – Чорнухинська спеціалізована школа естетичного виховання (керівник Даниленко Вікторія Вікторівна)

В номінації « Сольна гра» (баян,акордеон)

Молодша вікова категорія

 

Гран-прі – Лавріненко Владиславу Романівну – Миргородська ДМШ

(викладач Величко Юлія Анатоліївна)

 

Дипломом І ступеня  Мельник Дарину Юріївну – Хорольський початк.спец.мистецький навч.заклад  (викладач Темник Анатолій Іванович)

 

Дипломом І ступеня  Котенка Максима Олександровича – Градизька ДМШ (викладач Соколовський Григорій Леонідович)

 

Дипломом ІІ ступеня – Цимбал Юлію Володимирівну – Козельщинська ДМШ (викладач Чопенко Олександр Іванович)

 

Дипломом ІІ ступеня – Михайловського Владислава Володимировича – Лохвицька ДМШ(викладач Чавдар Ірина Миколаївна)

 

Дипломом ІІІ ступеня Радька Павла Вікторовича – Лохвицька ДМШ

(викладач Самцевич Ірина Василівна)

 

Дипломом ІІІ ступеня – Гаркавого Іллю Дмитровича – Градизька ДМШ(викладач Костиренко Роман Віталійович)

 

Дипломом ІІІ ступеня – Матюшенка Владислава Олеговича – Хорольський початк.спец. мистецький навч.заклад(викладач Любарець Лідія Михайлівна)

 

Старша вікова категорія

 

Дипломом ІІ ступеня – Волощенка Дениса Миколайовича – Козельщинська ДМШ(викладач Чопенко Олександр Іванович)

 

Дипломом ІІІ ступеня –Макуху Катерину Сергіївну – Опішнянська ДМШ

(викладач Ільїн Геннадій Анатолійович)

 

Дипломом ІІІ ступеня –Радька Артура Вікторовича – Лохвицька ДМШ(викладач Чавдар Ірина Миколаївна)

 

Дипломом ІІІ ступеня –Бариша Юрія Васильовича – Опішнянська ДМШ (викладач Ільїн Геннадій Анатолійович)

 

 

«Ансамблі народних та духових інструментів»

Молодша вікова категорія

Дипломом І ступеня  Ансамбль бандуристів Зіньківська ДМШ,

керівник Ремньова Н.П.

Дипломом І ступеня  – Ансамбль бандуристів Гадяцька ДМШ керівник Тоцька С.М.

Дипломом ІІ ступеня Ансамбль бандуристів Лохвицька ДМШ,

керівник Гармаш Т.В.

Дипломом ІІ ступеня – ансамбль сопілкарів «Веселі дударі» Лучанська ДМШ, керівник Заяра І.О.

Дипломом ІІІ ступеня ансамбль гітаристів Лубенська ДМШ, керівник Мисник О.Є.

Дипломом ІІІ ступеня тріо бандуристів Гадяцька ДМШ Іванікова В., Куварзіна А., Гацко А. керівник Тоцька С.М.

Дипломом ІІІ ступеня – тріо баяністів Лучанська ДМШ Пишна В., Кусайко А. керівник Дзюба В.І.

Дипломом ІІІ ступеня – дует гітаристів Гадяцька ДМШ  Грушко І., Верба О.

керівник Гребцова І.В.

       

Старша вікова категорія

Дипломом І ступеня квартет мідних духових інструментів, Зіньківська ДМШ, керівник Пилипенко О.О.

 

Дипломом ІІ ступеня ансамбль гітаристів, Лубенська ДМШ, керівник Потенко Л.В.
DSC_0183 Чудовим зразком популяризації класичної музики у дитячо-юнацькому середовищі, розвитку традицій національного інструментального виконавства у старшій віковій категорії, став виступ ансамблю мідних духових інструментів з Зіньківської ДМШ Конкурс «Веселкові акорди» продемонстрував яскраву майстерність юних музикантів, спрацював на встановлення нових творчих зв’язків, виявив найбільш талановитих учасників конкурсу для подальшого навчання їх в мистецьких закладах, насамперед в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.   Л.Підгайна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.