Олімпіада з рисунка

22 квітня 2017 року у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка на факультеті «Архітектура» відбулася ХІV відкрита олімпіада з рисунка.

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського на олімпіаді представляли студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»: Сергій Вісич, Євген Когут, Олексій Сінельник – ІІІ курс та Алла Лучинська, Ірина Ігнатенко – ІV курс.

Завдання учасників полягало у виконанні складного натюрморту з гіпсовою розеткою і предметами побуту на тлі драпування. Оцінювання робіт учасників проводилось провідними художниками та викладачами університету за 50-ти бальною шкалою. Серед 40 учасників наші студенти показали такі результати:

О.Сінельник – 49

А.Лучинська – 48

С.Вісич – 46

Є. Когут – 41

І.Ігнатенко – 40

Всі учасники олімпіади були нагороджені сертифікатами.

Диплом  ІІ ступеня отримали студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Олексій Сінельник та Алла Лучинська.

Завідувач кафедри основ архітектури Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка Володимир Володимирович Ніколаєнко відмітив високий рівень підготовки  студентів коледжу з рисунку.

Переможцям та учасникам олімпіади бажаємо  подальшого творчого зростання та виходу на міжнародний рівень художньої майстерності!

Викладач О.Л. Бондаренко

фото 1 фото 2 фото 3 фото 4 фото 5 фото 6

You may also like...

Залишити відповідь