Осінні розваги

Тихо осінь ходить гаєм,

Ходить, усміхається.

Як у казці, дивно так

Кольори міняються.

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Ця пора є найкращою в житті людини. Проте діти завжди чомусь прагнуть швидше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки.

5 листопада студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, під керівництвом голови комісії викладачів режисерських дисциплін Фастовець Л. Є.,  підготували  і провели театралізоване свято «Осінній кошик розваг»  для дітей ВПО з тимчасово окупованих територій та учнів студії естетичного виховання коледжу.

Сьогодні до діток завітали казкові герої – ведмедики Тедді, які разом з дітлахами поринули в неповторний світ яскравих кольорів дитинства – загадковий  і надзвичайно чарівний. Малята із захопленням брали активну участь у іграх, танцювали, співали. Разом з ведмедиками вони збирали кольорову веселку. Їхні обличчя випромінювали щастя і радість. Святкова  атмосфера, добро, любов і взаєморозуміння об’єднали всіх дітей в танок «Дружби».

Бажаємо, щоб усі теплі слова і побажання, які прозвучали тут, додали сил і душевного спокою і дорослим, і малим. Нехай діткам завжди світить яскраво сонце в чистому мирному небі, а життя буде схожим на казку, розфарбовану всіма кольорами веселки: червоний – вічне взаємне кохання, оранжевий – теплота дружніх стосунків, жовтий – яскраве сонечко, зелений – спокій і мир в душі, та в країні, блакитний – чисте безхмарне небо, а синій – вірність і чесність.

Яна ТАРАН, студентка 4 курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

You may also like...

Залишити відповідь