Останній творчий іспит у стінах рідного училища!

У багатобарвному суцвітті української народної творчості найпривабливішими кольорами виграє саме пісенна, глибоко емоційна, насичена. В ній звучать інтимні струни людського серця, відгомони розбуджених любов’ю переживань: від хвилюючої радості до глибокого душевного страждання. Численні покоління творили безліч чарівних пісень. Творили і трепетно передавали з покоління в покоління, як мамин вишитий рушник, на якому мереживом вплітали обереги для своїх дітей, внуків, правнуків.

23-24 червня надзвичайно хвилюючись, студенти спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», здавали останній творчий іспит з фаху. В кіноконцертній залі «Дружба» злагоджено звучало багатоголосся юних виконавців народного хору училища культури ім. І.П.Котляревського (керівник Олексій Свирид, концертмейстер Ірина Кузнецова, керівник оркестрової групи Лариса Рожко).

У рік свого ювілею випуск об’єднав 19 студентів денної та 8 заочної форм навчання, що мають великий творчий потенціал та небайдужі до долі Батьківщини.  Голова державних іспитів, професор Київського національного університету культури і мистецтв, колишня випускниця хорової спеціалізації нашого училища, Людмила Павлівна Бойко відзначила високий рівень професійної підготовки таких студентів, як: Людмила Кіяшко, Ірина Кіраль, Альона Кузьменко.

UCH_0051 UCH_0052 UCH_0054 UCH_0055

Всі вони вже незабаром ввіллються у велику творчу сім’ю працівників культури області та України, пам’ятаючи легенду про те, як Бог вирішив наділити людей світу талантами: французи вибрали елегантність, угорці – любов до господарювання,німці – дисципліну та порядок, росіяни – владність, поляки – здатність до торгівлі. А українцям Бог сказав: «Є у мене неоціненний дар, який уславить вас на цілий світ – це пісня». І бринить з того часу пісня розмаїттям срібних голосів, і йде слава по всьому світу про співучу українську землю.

І так хочеться вірити, що саме ці талановиті, натхненні, завзяті дівчата та юнаки будуть пам’ятати всі ті настанови, які отримали у стінах нашого славного мистецького закладу та гідно продовжувати його традиції.

А ми чекаємо на нове поповнення, щоб висадити і виростити нові паростки людських талантів, адже земля, яка їх живитиме, дуже благодатна.

Отже, шановний абітурієнте!

Якщо тобі подобається виконувати народні та сучасні естрадні пісні, ти маєш від природи гарний голос і велике бажання навчитися правильно співати – тебе чекають на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.

Ти матимеш змогу оволодіти основами вокальної культури, вдосконалити власну виконавську майстерність, ставши учасником численних творчих колективів, які працюють на спеціалізації.

Наталія Горбачик, викладач-методист хорових дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь