Остаточний розподіл

На сьогоднішній день  заклад освіти повинен запропонувати випускникам  перше робоче місце. Завдячуючи постійно діючій  комісії зі сприяння працевлаштуванню, яка упродовж року вивчала ринок праці, співпрацювала з ТГ та ОТГ, 100% випускників отримали своє перше місце роботи.

14 червня 2021 року у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського  відбувся остаточний розподіл випускників на місця майбутнього працевлаштування. Цього року заклад освіти   випускає 51-го молодого фахівця  для галузі культури і мистецтва  за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст».

Молоді фахівці зможуть приступити до роботи в багатьох закладах освіти та культури  нашої Полтавської області, а саме: в Полтавській обласній філармонії, в КЗК «Кременчуцький палац культури», в Гребінківському МБК, в КЗ «Гадяцький БК», в Решетилівському МБК, в Семенівській ДМШ, в Чутівській ДМШ, в Гадяцькій ДМШ, в Лучанській ДМШ, в Лазірківському БДЮТ, в Бакумівському СБК Комишнянської селищної ради,  у Високівському СК Зіньківської міськради,  в ДНЗ №1 «Теремок» Лохвицької міськради, в ЗДО №6 «Сонечко» Гадяцької міської ради, в Судіївській ЗОШ І-ІІ ст.. Мачухівської сільської ради …

Сьогоднішній розподіл відбувся за участю директора коледжу А.М. Насменчука, голів комісій  спеціальностей: «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Хореографія», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та керівників академічних груп. Під час процедури були максимально  враховані побажання студентів, показники у навчанні, а також особлива увага була приділена працевлаштуванню випускників-сиріт.

Директор коледжу та члени комісії побажали молодим колегам успіхів та професійного зростання. А стовідсоткове направлення на робочі місця студентів-випускників вкотре підтвердило високу якість підготовки та потребу в професійних кадрах для закладів культури нашої області.

О.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь