Остаточний розподіл випускників

UCH_8345 UCH_8358 UCH_8359 UCH_8361

22 червня 2018 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського відбувся остаточний розподіл випускників денної форми навчання на місця майбутнього працевлаштування. Сьогоднішнім випускникам, а їх – 52,   запропоновані робочі місця в культурно-мистецьких та освітніх закладах Полтавської області. У серпні цього року наші випускники приступлять до виконання своїх посадових обов’язків у різних клубних закладах області, загальноосвітніх школах, початкових мистецьких навчальних закладах, Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. П.Мирного, коледжахта технікумах області і, навіть, в академічному ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля»(Хмельницька обласна філармонія).

У 20 районів Полтавщини (Карлівський, Гребінківський, Великобагачанський, Лубенський, Лохвицький, Гадяцький, Семенівський, Решетилівський, Кременчуцький, Оржицький, Диканський, Полтавський,   Чорнухинський, Глобинський, Пирятинський, Хорольський, Зіньківський, Миргородський, Новосанжарський, Козельщинський) та в 3 інші області (Дніпропетровська, Хмельницька, Сумська) поїдуть працювати наші випускники.

Надалі – самостійне професійне життя, творчі звершення, подальше навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. У кожного попереду далеке плавання неспокійним життєвим океаном. Крім удачі, любові і здоров̕я, шановні випускники, ми бажаємо вам слідувати за своєю заповітною мрією до кінця. Не відступайте, борітеся, бажайте! Щастя та яскравих успіхів на захоплюючому, складному, цікавому життєвому шляху. Фортуни вам юні капітани!

О.В.Базавлук, викладач коледжу

Читайте також

1 Response

  1. Валентина :

    Добрий день. Запрошуємо випускників вашого навчального закладу, спеціалістів іх хореографії та співу, на посади керівників гуртків з даних мистецьких напрямків у Воскобійницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Шишацького району. З повагою – директор школи В.М. Лубенець.

Залишити відповідь