«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Із року в рік часопис віддаляє

 Своїх нащадків далі від війни.

А травень знов і знову нагадає,

Як із життя ішли його сини…

 

UCH_6741 UCH_6750 UCH_6781 UCH_6795

День пам’яті та примирення— величний день в історії Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до Указу Президента України, підписаного в 2015 році, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Студенти І-ІІ курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського теж не залишилися байдужими до цієї пам’ятної дати. 8 травня у стінах коледжу відбувся тематичний вечір «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Учасники дійства художньо відтворювали на сцені події на фронті та в тилу часів Другої світової війни, шанували пам’ять про загиблих воїнів хвилиною мовчання, славили ветеранів війни та Героїв АТО України. Особливою гостею на вечорі була Ветеран праці, викладач режисерських дисциплін коледжу, учасниця бойових дій Другої світової війни Ніна Олексіївна Назаренко, яка розповіла глядачам про тяжке життя в німецьких концтаборах. Її обдарували оплесками, квітами та щирими побажаннями здоров’я та довголіття. Після заходу студенти поклали квіти до Вічного вогню.

В рамках професійно-орієнтаційної роботи та національно-патріотичного виховання молоді цей захід було проведено також і для учнів Гадяцької загальноосвітньої школи №2 ім. М.Драгоманова.

Дякуємо нашим славним захисникам України за мирне небо над головою, за наше життя та світле майбутнє наших дітей! Нехай наша пам’ять ніколи не спить! Пам’ятаємо! Перемагаємо!

 

Викладач режисерських та культурологічних дисциплін Житченко О.О.

You may also like...

Залишити відповідь