ПЕРЕМОГА у «Битві Титанів»

Важливим у підвищенні якості професійної підготовки майбутніх фахівців є творча активність студентів. Участь у різних мистецьких конкурсах можна розглядати як особливу форму самовираження майбутнього фахівця.

Студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» постійно заохочуються до участі в різних мистецьких заходах: конкурсах, фестивалях, виставках обласного, всеукраїнського та міжнародного значення.

Нещодавно студенти ІІІ та ІV курсу отримали результати Всеукраїнського  дистанційного багатожанрового конкурсу образотворчого та декоративного мистецтва «Битва Титанів», в якому вони приймали участь.

За підсумками журі конкурсу, у номінації Декоративно-прикладне мистецтво Диплом І ступеню отримала студентка ІV курсу Степанченко Єлизавета за роботу виконану в техніці Петриківського розпису.

Студентка ІІІ курсу Тренбач Каріна та студентка ІV курсу Закревська Тетяна  стали переможцями у номінації Образотворче мистецтво, отримавши Дипломи І ступеню.

Поряд із студентами у Всеукраїнському  багатожанровому дистанційному конкурсі «Битва Титанів» взяла участь і молодий викладач спеціалізації – Харагай Наталія Вікторівна

За високу професійну майстерність і виховання талановитої молоді Подяками нагороджені керівники студентів Середа Ірина Григорівна, викладач декоративно-прикладного мистецтва та Харагай Наталія Вікторівна, викладач живопису.

Щиро вітаємо наших переможців та їхніх керівників. Зичимо натхнення, нових здобутків і реалізації всіх задумів!

Середа І.Г.

You may also like...

Залишити відповідь