Переможець конкурсу «Барви Сумщини»

З 3 по 9 жовтня 2016 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського проводився І Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини».

фото 1

До участі у конкурсі були надіслані роботи студентів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського виконані під керівництвом викладача Середи І.Г. Це роботи студентів Бахмат Анни «Самобутність української культури» та Чиркової Ангеліни «Боронили козаченьки Славу і Свободу».

фото 2

фото 3

Кращі творчі роботи учасників конкурсу були представлені на підсумковій мистецькій виставці в міській муніципальній галереї міста Суми.

фото 4

фто 5

За результатами конкурсу всі учасники були нагороджені грамотами. Диплом та грошову винагороду за І місце у номінації «Декоративний розпис» отримала студентка спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського Бахмат Анна.

Викладачі та студенти спеціалізації вітають Бахмат Анну з перемогою та бажають їй творчого натхнення, цікавих ідей та нових робіт.

 

І.Г.Середа – викладач вищої категорії,                                       викладач-методист, голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва

 

You may also like...

Залишити відповідь