Перше робоче місце випускника

_UCH7430 _UCH7463 _UCH7458 _UCH7453 _UCH7432

Відповідно до законодавства України про працю, держава сьогодні гарантує працездатній молоді рівне з іншими громадянами право на працю, а саме: надання молоді віком від 15 до 28 років першого робочого місця.

Тож 16 червня 2016 року за «круглим столом» студентська молодь,  спільно з директором – А.М. Насменчуком, заступником директора С.П. Боцулою та членами комісії зі сприяння працевлаштуванню Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, вирішувала проблеми працевлаштування випускників.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів № 992 від 22.08 1996р., зі змінами, внесеними постановою № 216 від 15.04 2015 р., та у відповідності до бази даних училища щодо наявності робочих місць в області, 54 випускників нашого навчального закладу отримали  направлення згідно з фахом. Дві студентки – право самостійного працевлаштування у зв’язку з перебуванням у декретній відпустці.

До культурно-мистецьких закладів області  направлено  40 випускників, до освітянських – 14 . Знаємо точно, що частина з них  планує вступати до ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, але абсолютно всім зичимо натхнення в праці, творчого горіння, вагомих мистецьких здобутків і впевнені, що сьогодні велика мистецька родина Полтавщини поповнюється кваліфікованими молодими спеціалістами, які знають, вміють робити  і люблять свою справу.

 

С.П.Боцула заступник директора з практичного навчання,  сприяння працевлаштуванню та зовнішніх зв̕ язків.

You may also like...

Залишити відповідь