Перший крок до мистецького Олімпу

Талановитих,  драйвових, енергійних студентів, які щойно переступили поріг Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського    дружно зустріла  студентська родина спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Старшокурсники підготували  студентський капусник з феєрверку жартів, танців,  пісень та розваг. Юне покоління майбутніх менеджерів, режисерів, акторів пройшли випробування на творчість, кмітливість  та креативність і продемонстрували свої таланти.

Веселим та незабутнім був цей вечір. Ось що наші першокурсники говорять про зустріч:

«Я в захваті від кожної хвилини цього дійства, мені дуже сподобалися виступи старшокурсників. Вони  нагадала мені про власні іспити до коледжу. Я був вражений тим,  що саме для нас підготували таке свято».

       Іготовський Денис

        

«ЦЕ ШЕДЕВР! …Мені сподобалося все від початку до кінця.»

Мозговий Назар

        

«Я в емоційному шоці. Мені так сподобалося,  було просто неймовірно. Старшокурсники дуже круті. У мене не вистачає навіть слів, щоб передати мою радість».

Глущенко Альона

 

Студентські роки завжди незабутні, схожі на вихор емоцій, наповнені  радістю, галасом, сміхом, недоспаними ночами та новими зустрічами.  Ми, старшокурсники, бажаємо молодому поколінню  брати активну участь у масових заходах коледжу, сумлінно опановувати здобутки світової культури, вірно служити мистецтву театру і пронести через усе життя любов до обраної професії.

Інна Верещака, студентка ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

You may also like...

Залишити відповідь