Підсумкова конференція з виробничої практики

UCH_ 1 4693UCH_4691 UCH_4702 UCH_4699 UCH_4695

4 травня 2017 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського відбулася підсумкова конференція з виробничої практики студентів ІУ курсів спеціалізацій: «Народна хореографія», «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», «Декоративно- прикладне мистецтво».

Випускники стовідсотково пройшли практику на 28 базах області, яка тривала в період з 19 січня  по 22 лютого  2017 р. для студентів «НХТ» та з 19 січня  по 15 лютого – «ДПМ», «НХ». На практиці студенти мали можливість реалізувати свої знання та вміння, здобуті під час навчання в коледжі. Ними були проведені різні залікові заходи до Дня Соборності України, Дня пам̕ яті Героїв Крут, заходи до Дня Святого Валентина та інші, вони спробували себе у ролі керівника,сценариста, актора, ведучого, читця, хореографа-постановника, викладача хореографії та малюнка.

Виступи доповідачів від кожної спеціалізації супроводжувалися презентаціями своєї роботи. Виступаючі підтвердили, що виробнича практика є невід̕ ємною складовою частиною навчального процесу. В період практики у студентів закладаються основи досвіду професійної діяльності, практичних умінь і навичок, професійних якостей особистості фахівця.

Такий досвід в майбутньому дозволить ефективно працювати в закладах культури та освіти як області, так і за її межами.

Під час обговорення результатів практики директор коледжу Насменчук А.М. наголосив на рівні компетентності випускників.

Заступник директора з практичного навчання коледжу Боцула С.П. виступила із привітанням вдалого захисту практики студентами, підкресливши їхню високу якість підготовки згідно характеристик керівників від баз практик.

Тож хочеться побажати випускникам, щоб їхні знання, отримані в коледжі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків, допомогли досягти омріяних вершин у самостійному житті. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Прагніть стати кращими! Будьте успішними!

 

 О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь