Підведено підсумки обласного конкурсу «ДУШІ ПІСЕННОЇ КРИНИЦЯ»

UCH_3869 UCH_3937 UCH_3941

31 березня 2017 року на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся обласний пісенний конкурс учнів мистецьких і загальноосвітніх навчальних закладів та закладів культури «Душі пісенної  криниця».

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 22юних вокалістів з12 районівПолтавщини, багатоз яких приїхали вже не вперше. Це свідчить про зростання популярності конкурсу та небайдужість до народної пісні, яку можна виконувати в різних манерах (народній, академічній чи естрадній), в оригінальному викладі чи авторській обробці (як композиторів-класиків так і сучасних композиторів), а cappella чи в супроводі будь-якого музичного інструменту, а також в сучасному аранжуванні (під фонограму -1).

В ході  конкурсу учасники продемонстрували особливу повагу до народної пісні, що так необхідно для збереження власної ідентичності в складний для України час, високий рівень сценічної культури та набагато вищий рівень виконавської майстерності, ніж в попередні роки.

Журі, до складу якого входили випускники спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»: заслужена артистка України, композитор, солістка гурту «Ревізор» Тетяна САДОХІНА, начальник відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації Л.В.ТРУШ, голова циклової комісії викладачів спеціалізації О.П.СВИРИД відзначило високий виконавський рівень багатьох учасників конкурсу, таких як Полив’яна Вікторія (Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівського р-ну), Тахтаулова Вікторія (Ромоданівська ДМШ), Геня Катерина (Кобеляцька ДМШ), Даниленко Тамара (Чорнухинська початкова спеціалізована школа естетичного виховання), Ястреба Владислав, Лобко Даяна, Делявська Євгенія, Пітнава Маріямі, Турко Евеліна (Чорнухинська ЗОШ  I-III ступенів ім. Г.Сковороди),  Махно Марія (Хорольська ДМШ),  Мураховський Артур (Шишацька ДМШ), Лопанова Анастасія (Чутівська ДМШ), Мишков Владислав (Глобинська дитяча школа мистецтв), Зозуліна Тетяна (Центр естетичного виховання м.Миргород), Курочка Яна (Мокиївський НВК Чорнухинського р-ну), Чеверда Катерина (Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко).

Журі також відмітило, що конкурс є ніби екзаменом на професійність при вступі до нашого навчального закладу, адже більше 20-и учасників останніх конкурсів стали студентами спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», і вже сьогодні вдосконалюють власну виконавську майстерність в стінах коледжу та беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

         Дипломом І ступеня нагороджена Єременко Вікторія (Глобинська дитяча школа мистецтв).

         Диплом ІІ ступеня отримали Шевченко Наталія (Коновалівська ЗОШ І-ІІ ст., Машівського р-ну) та Троцак Євгенія(Центр естетичного виховання м. Миргород).

         Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Дмитренко Аміна(Шишацька ДМШ).

Під час підведення підсумків членами журі для учасників конкурсу студенти спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» дали невелику концертну програму, підтвердивши власний високий фаховий рівень.

            Так як конкурс відбувся в рамках Дня Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, то учасники мали змогу ще й ознайомитися з діяльністю училища, отримавши велику кількість цікавої інформації від заступника директора з практичного навчання С.П. Боцули під час проведеної нею екскурсії.

Учасники конкурсу отримали кваліфіковані консультації викладачів для подальшого вступу до коледжу на спеціалізацію «Народне пісенне мистецтво». Адже саме після такого творчого спілкування в стіни нашого славного навчального закладу й приходить талановита молодь.

Отже, шановний абітурієнте!

Якщо тобі подобається пісенне мистецтво, ти маєш від природи гарний голос і велике бажання навчитися співати – тебе чекають на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтвім. І.П.Котляревського.

Ти матимеш змогу оволодіти основами вокальної культури, вдосконалити власну виконавську майстерність, ставши учасником численних творчих колективів, які працюють на спеціалізації.

 

Член журі,  викладач-методист вищої категорії Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського Н.І.ГОРБАЧИК

 

Читайте також

Залишити відповідь