Підвищення кваліфікації бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області

«Сучасні технології як засіб розширення інформаційного простору користувача бібліотеки навчального закладу» – саме такою була тематика навчання бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів області, які прибули підвищувати кваліфікацію до Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Заняття були складені згідно тем, котрі найбільше цікавлять сьогодні бібліотекарів: робота бібліотечних установ в умовах впровадження в бібліотечні процеси сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, бібліографічний опис та особливості впровадження УДК, автоматизація бібліотечних процесів на основі сучасних АБІС, провідні теми і жанри сучасної української та зарубіжної літератури тощо.

Цікавим був обмін досвідом слухачів відділення з завідувачем бібліотеки коледжу Терещенко О.І. щодо планування, звітності, пошуку джерел комплектування, роботою в АБІС Koha та обслговування користувачів по електронному формуляру.

Слухачі відділення підвищення кваліфікації вдячні директору  коледжу Насменчуку А. М., завідувачу  курсів Шестопал Р. Д. та викладачам   за цікаві, змістовні та актуальні  теми лекцій, практичних занять, гарні умови проживання в гуртожитку, постійну увагу та миттєву реакцію щодо потреб та побажань слухачів.

 

Коблиця Н.Г. – голова комісії викладачів бібліотечних дисциплін

You may also like...

3 коментарі

  1. Катерина :

    Приєднуємося до Ваших слів Наталя Григорівна та хочемо щиро подякувати Вам особисто! Щире спасибі за Ваші лекції і практичні заняття!
    Від імені слухачів Катерина Копил

Залишити відповідь