Підвищення кваліфікації бібліотечних працівників

З 31 жовтня по 11 листопада в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського в онлайн режимі на платформі Google Meet підвищували кваліфікацію завідувачі публічних бібліотек, бібліотечні працівники сільських ОТГ за темою: «Роль і місце бібліотеки у формуванні нового культурного простору ОТГ».

Враховуючи умови роботи бібліотек під час воєнного стану, режим навчання, навчально-методичний план для цієї категорії слухачів був переглянутий і наповнений новими темами, зокрема, з актуалізації бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією росії проти України, з організаційних питань діяльності публічної бібліотеки в умовах реформування та створення територіальної громади, культури ділового мовлення та спілкування тощо. 

Професійні викладачі інформативно, творчо, цікаво працювали з аудиторією слухачів, використовуючи різноманітні за своєю формою заняття, зокрема, лекційні, практичні заняття, консультації та методичні рекомендації з професійних питань, обмін досвідом.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації висловили подяку директору коледжу А. М. Насменчуку, завідуючій заочним відділенням та курсами підвищення кваліфікації Р.Д. Шестопал, викладачам коледжу за організоване навчання, змістовний, інформаційний матеріал для  поповнення їх теоретичних знань у відповідності до нових вимог сьогодення.

Наталія КОБЛИЦЯ, голова циклової комісії викладачів бібліотечних та філологічних дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь