Підвищували кваліфікацію викладачі хореографії

_MG_1112 _MG_1134 _MG_1142 IMG_1117 IMG_1138 IMG_1156

З 21.03 по 01.04. 2016 року на базі Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського підвищували кваліфікацію викладачі хореографії  початкових мистецьких навчальних закладів Полтавської області.

За час перебування в училищі слухачі  відвідали майстер-класи з класичного, народно-сценічного, сучасного танців, заняття ансамблю народного танцю «Джерело» під керівництвом Г.О. Островного та  дитячої хореографічної студії «Модерн»   (викладачі Суіменко А.І., Берус Н.Г.)

Теоретичні та практичні заняття проводили досвідчені викладачі училища: Є.П.Ляшенко, Г.О. Островний, О.Г. Островна, Л.П.Магазій та голова циклової комісії викладачів  хореографічних дисциплін, заслужений працівник культури України  М.Є.Гузій.

Приємна та затишна атмосфера панувала в  гуртожитку училища. Комфортні та сучасні танцювальні зали сприяли продуктивному та професійному навчанню.

Викладачі повністю задовольнили всі запити та інтереси слухачів, забезпечили аудіо та відео матеріалом.

25.03.2016 року в кіноконцертному залі «Дружба»  ми мали змогу побувати  на V обласному конкурсі народно-сценічного танцю «Джерела надії»,  на  якому отримали естетичне задоволення від сценічної культури та  виконавської майстерності учасників конкурсу та ознайомилися з  професійним досвідом танцювальних колективів Полтавської та Сумської областей по створенню хореографічних постановок. На теоретичному занятті з народно-сценічного танцю (викладач Гузій М.Є.) мали змогу детально проаналізувати всі переглянуті  під час конкурсу хореографічні постановки.

Приємною та пізнавальною була зустріч слухачів з директором училища Насменчуком А.М.

Наостанок хочемо подякувати завідувачу відділення підвищення кваліфікації  Шестопал Р.Д та цикловій комісії  викладачів хореографічних дисциплін за професійну організацію та високий рівень проведення занять з  підвищення кваліфікації.

Савченко О.К.

You may also like...

Залишити відповідь