Початок нової подорожі

26 вересня у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І. П. Котляревського відбулася посвята у режисери студентів першого року навчання. Старшокурсники підготували справжню феєрію із жартів, танців, пісень та розваг. Це дійство було наповнене морем позитивних емоцій та вражень.

Шановні студенти-першокурсники, ми щиро вітаємо вас у нашій режисерській родині та бажаємо безліч позитивних емоцій і вражень, нових звершень та відкриттів. Ми впевнені, що ваш творчий ентузіазм та сумління стануть запорукою вдалих звершень у вашому творчому житті! Успіхів вам у навчанні!

Олексій БОРОЗДУН, студент IV курсу освітньо-професійної програми «Видовищно-театралізовані заходи»

Читайте також

Залишити відповідь