Подарунок від щирого серця

Завжди приємно отримувати подарунки. Найкращим подарунком для закладу освіти, його  бібліотеки, звичайно ж, є книга. Нещодавно фонд бібліотеки поповнився  літературою від вірного друга Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського Олександра Ібраімовича Муки, заслуженого працівника культури України, у минулому начальника Миргородського районного відділу культури. 

Олександр Ібраімович – знакова постать для галузі культури Полтавщини, України, автор відродженого Гоголівського Сорочинського ярмарку. Упродовж багатьох років він був головним режисером-постановником цього славетного фестивалю, був постановником багатьох театралізованих свят: «Українське весілля», «Українські вечорниці», «Козацькі жарти», «День сім’ї», «Козацькому роду нема  переводу».  Його творчість неодноразово була відзначена високими державними нагородами. 

 Сьогодні  бібліотека отримала від видатного митця книги майже для всіх спеціалізацій коледжу: збірки народних пісень, збірки вокальних та інструментальних творів, видання з української вишивки, народного декоративно-прикладного мистецтва, літературу про діяльність хореографічних колективів Полтавщини, збірки оповідань та навчальні посібники з режисури.

Сердечно дякуємо Олександру Ібраімовичу за щедрий подарунок. Ми впевнені, що ці книги будуть надзвичайно корисними у справі підготовки майбутніх працівників культури, митців.

О. Терещенко, завідувач бібліотеки фахового коледжу.

You may also like...

Залишити відповідь