ПОДОРОЖУЮЧИ НАВЧАЄМОСЬ

 

Традиційно, до Дня художника, студенти та викладачі спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» здійснюють екскурсії до різних міст та мистецьких центрів  України. Ми знайомимось із архітектурою міст, відвідуємо музеї, виставкові зали, галереї. Це важлива складова практичного навчання студентів, формування їх як майбутніх фахівців.

Нещодавно наш маршрут проліг до міста Суми. Це місто має давню історію, своєрідне архітектурне обличчя. Багатими фондами володіє  Сумський художній музей ім. Н.Онацького.

фото 2

фото 3

Із живописом різних країн і епох нас познайомила науковий співробітник музею Г.О.Святець .  ЇЇ розповідь про мистецтво Італії, Франції, Нідерландів була не просто цікавою, Ганна Олексіївна намагалась охарактеризувати різні сторони  творчості художників, передати свої знання і надихнути любов’ю  до мистецтва слухачів. Ми вдячні всім працівникам Сумського художнього музею за гостинний прийом та небайдуже ставлення до своєї роботи.

Із архітектурними пам’ятками міста нас знайомив Прищенко П.В.

 

Ми були приємно здивовані чудовим парком біля Сумської банківської академії, архітектурою Спасо-Преображенського Кафедрального собору.

фото 5

Петро Володимирович любить своє місто і намагався відкрити нам Суми в різних найцікавіших куточках.

фото 7 фото 6

А вони і справді особливі. Пам’ятник сумці, живопис на стінах будинків, архітектура старих будівель стала гарним прикладом для майбутніх митців, як можна упорядкувати куточки для відпочинку, прикрасити вулиці населених пунктів.

фото 8 фото 9

На завершення екскурсії ми відвідали Сумське вище училище мистецтв і культури

ім. Д.С.Бортнянського. Нас гостинно зустріла завідуюча відділом  декоративно-прикладного мистецтва Віра Олександрівна Матюшенко.

фото 10

Студенти-гадячани ознайомились із техніками, які вивчаються на спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво», переглянули роботи студентів, змогли поспілкуватись із викладачами спеціалізації.

фото 1 фото 11

За цей день ми змогли оглянути та почути багато, а головне зарядитись приємними емоціями, надихнутись новими ідеями для творчості. Ми вдячні директору училища Анатолію Миколайовичу Насменчуку за підтримку наших творчих починань.

 

 

Викладач спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» – Недвига О.М.

You may also like...

Залишити відповідь