ПОЕТИЧНА ВЕСНА-2016


DSC_0137 DSCN8953

^EB468886F981166A25DD2D1A42C85B1A7CF0277957E26AB93A^pimgpsh_fullsize_distr

На Полтавщині вже стало доброю традицією щорічно проводити літературний конкурс «Поетична весна». Ініційований обласною Радою директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, він проводиться серед студентів, що захоплюються літературою, красою слова і роблять свої перші поетичні кроки.

Цьогоріч конкурс відбувався на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка, який гостинно відчинив двері для 20 конкурсантів та їх викладачів.

Поетичний заголовок заходу «Поезія – душа, а слово –  крила» – цілком виправдав себе, бо всі учасники довели свою любов до поетичного слова і потребу знайти власний, неповторний почерк. Студентська поезія «подорослішала»: напевно, тому, що в нинішні непрості часи дорослішаємо ми усі. Багато віршів написано про війну, її причини та наслідки – саме це вирізнило цьогорічний конкурс. Проте чимало текстів – на теми, що звуться вічними: любов, природа, громадянська та філософська лірика.

Тож конкуренція була справжня й чесна. Тим вагомішою стала перемога нашої студентки Сніжани Гуменюк, яку авторитетне журі по праву удостоїло перемоги!

Щирі вітання Сніжані висловили директор училища А.М.Насменчук та завідувач денного відділення О.А.Коростіль.

Члени літературного гуртка «Таїна слова» пишаються цією перемогою, яка переконливо доводить, що саморозвиток і самовдосконалення – це основна умова особистісного зростання.

 

В.Криворучко

You may also like...

Залишити відповідь