Поїздка до театру

22 лютого 2020 року, студенти спеціалізації «Видовищно- театралізовані заходи»  відвідали  Полтавський академічний  ляльковий театр, в якому відбулася  прем’єра вистави режисера Ірини Ципіної «Мій дідусь був вишнею» за повістю Анджели Нанетті. Це фотоальбом емоцій, в якому кожен побачить дорогі своєму серцю обличчя.  Головну роль виконав випускник спеціалізації «Видовищно-театралізовіні заходи»  Сергій Момон. Його гра була неповторною, ми щиро вітаємо його з прем’єрою  і бажаємо творчих успіхів та злетів.

Вражаючою була не лише майстерність гри акторів, а й неймовірні декорації, які несли в собі певний художній образ, костюми, світло та музика.

Було використано досить багато режисерських прийомів, які були  у виставі для урізноманітнення сюжетної лінії. В цю виставу було закладено велику філософську думку, що кожна людина повинна цінувати родину, берегти те, що має, з повагою ставитися до навколишнього оточення, жити сьогодні і завтра адже  ніщо не вічне в цьому світі. Люди в залі затамувавши подих із захопленням спостерігали за дією акторів і розвитком неймовірно цікавого сюжету. Кожен з акторів неповторно передав характер та внутрішній світ героя, що ще більше притягувало увагу глядача.

Актори дуже талановито і натхненно відтворили події вистави. Вони ніби не грали, а жили справжнім життям. Сюжет вистави змушує нас, глядачів,  задуматись над своїми власними стосунками з рідними та друзями. Психологічне напруження тримає глядача з першої та  до останньої хвилини вистави.

Владислав Литвиненко

 У кожного в житті є близькі люди, але часто ми забуваємо говорити, здавалось, прості слова вдячності та любові. А потім шкодуємо, коли їх втрачаємо, думаємо, згадуємо. На мою думку вистава вразила не тільки дорослих, а й юних та зовсім  малих глядачів. Висока естетична краса проявляється в усьому.

Анастасія Іванченко

Мене вразила не тільки віртуозна гра акторів, але й музичне  оформлення. Музика, яку  створила  композитор  Олена Шевченко-Міхаловська   допомогла   глядачам проникнути у внутрішній світ персонажів і головне – загорітися всім, що відбувається на сцені, разом з персонажами зажити їхнім життям.

Анна Пушко

Насамперед вистава подарувала мені море емоцій. Сюжет мене особисто сильно вразив, адже тема самої вистави є актуальною на сьогоднішній день. Актори зіграли  свої ролі дуже реалістично, протягом вистави неможливо було відірватися  від  сценічної дії. Емоції, подаровані театром, ще довго змушували мене згадувати ці прекрасні миті зустрічі з театром.

Після перегляду вистави всі студенти завітали  на екскурсію до  Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка, де в цей день проходив VI  Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» присвячений Лесі Українці, в якому взяла участь студентка III курсу спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи» Юлія  Невмивако  в номінації декламація  (викладач Лимарь Анастасія). Серед багатьох конкурсантів   Юлія отримала   диплом  II ступеня. Ми щиро вітаємо її та бажаємо й далі брати участь і виборювати призові місця. Цей конкурс дає можливість долучитися до творчої спадщини легендарної письменниці  Лесі Українки.

Читайте також

Залишити відповідь