Поїздка на виставу «Майстер і Маргарита»

 Всі ми, звичайні люди, кожного дня робимо свій вибір між добром і злом, коханням і ненавистю, гріхом і святістю, живемо так, як підказує нам серце, йдучи по життю тихим розміреним кроком. Але є місце, де ми забуваємо про усі земні турботи, куди заходимо як до храму, залишаючи всі думки поза ним, – це театр. Там життя прискорює свій біг і ми проживаємо ще одне життя разом з героями п’єси.

5 травня студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» та «Народна хореографія» змогли поринути у світ мистецтва в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя, відвідавши виставу «Майстер і Маргарита». Сергій Павлюк – режисер цієї постановки, створив унікальну драматургію за твором М. Булгакова. Він зміг на тлі вічних тем боротьби добра зі злом, вірного кохання та відпущення гріхів, показати епоху з її жорстокістю, умовністю, доносами, хабарництвом, масовою примусовою захопленістю примарними ідеями.

Перед очима глядачів промайнули сцени епохи радянського режиму, життя і смерті Ієшуа, відбувалися масові сцени мітингів, у яких брали участь артисти драми, хору та балету.

Студенти коледжу були в захопленні від майстерної гри акторів, від вдало підібраних декорацій, світлових ефектів та музично-шумового супроводу, який створювався оркестром театру. Вражала миттєва зміна декорацій, яка відбувалася за допомогою механізму обертання кола сцени. Від перегляду вистави залишилися лише позитивні емоції та враження.

 1 majster 365 1 majster voland IMG-b0a973aaa517d4626ca1279bde37b037-V

Студентка ІІІ курсу Верещака Інна

You may also like...

Залишити відповідь