Прагнемо щасливу долю мати

Згідно з Указом Президента № 872 від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття…».  21 листопада  українці відзначають одне з нових, але знакових свят в новітній історії  України – День Гідності та Свободи.

20 листопада в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Прагнемо щасливу долю мати», присвячена Дню Гідності та Свободи.

На заході були присутні студенти ІІ та ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Вони переглянули відеопрезентацію про події тих днів, які  перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу, завдяки яким пробудилася  приспана роками національна свідомість людей.

Метою заходу було донести до студентської молоді, що існує пряма залежність між державою і людиною. Людина не може змінювати світ у позитивному плані, якщо не змінить себе, свою свідомість, не стане гуманнішою, відповідальнішою. Без розвитку людської гідності, патріотизму, чесності, толерантності, працьовитості не може бути ні вільної особистості, ні добробуту українського народу, ні правової України. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь