Права і обов’язки людини – це завжди актуально

10 грудня у світі відзначається як Міжнародний день прав людини.Його було заснованоу 1950 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме в цей день 1948 року ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення проправа людини.

До цієї дати у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського заплановані і проводяться в рамках Тижня права різноманітні заходи – перегляди документальних фільмів, виставки, тематичні бесіди, уроки, конкурси презентацій про права людини в Україні.

04 грудня 2017 року начальник Гадяцького бюро правової допомоги Ірина Калініченко в рамках Всеукраїнського тижня права та загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» провела лекцію-візуалізацію для студентів І-ІІ курсів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського на тему «Права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх».

фото 1 фото 2

В ході заняття фахівець бюро продемонструвала студентам тематичне відео про причини та наслідки скоєння неповнолітніми правопорушень та провела тренінг по запобіганню підліткової злочинності.

 

фото 3

 

В рамках заходу студенти також отримали тематичні буклети присвячені боротьбі із корупцією.

Після заняття студенти звертались із власними питаннями до Ірини Вікторівни, що свідчить про актуальність даної теми та небайдужість нашої студентської  молоді.

 

О.М.Недвига, викладач суспільних дисциплін Гадяцького коледжу культури і мистецтв

You may also like...

Залишити відповідь