Правове регулювання зайнятості та працевлаштування

Втілюючи в життя Програму зайнятості населення, мета якої задовольнити потреби громадян в отриманні бажаної роботи, до випускників навчального закладу завітали Начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Тетяна Василівна  Максімова та Начальник сектору  кадрового забезпечення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області підполковник Олександр Миколайович Явтушенко.

Тетяна Василівна зупинилась на питанннях працевлаштування випускників за сприяння  центру зайнятості, пояснила про платформи Державної служби зайнятості з метою пошуку роботи по Україні.

Особливу увагу випускників вона звернула на дотримання прав громадян при працевлаштуванні та можливість офіційного працевлаштування  до роботодавців . Студенти переглянули наявні вакансії  на сайті Державної служби зайнятості.

Олександр Миколайович розповів про можливість молоді здобуття  в майбутньому професії працівника  поліції, розкрив умови навчання в системі навчальних закладів  МВС України  та їх подальшого  працевлаштування в органах національної поліції.

Коростіль О.А. – завідуюча денним відділенням

You may also like...

Залишити відповідь