Презентація книги «Нові сусіди»

2VbqcAQdc9w 37suzfvcWI4 IMG_3983 IMG_3986 imвage nBpXJnhT9NU u8J8xrO_hpo

Молоді і активні люди з Кременчука, Миргорода, Гадяча і Полтави об’єдналися для того,  щоб почути і  розповісти  історії людей, які  поділили життя на «до» і «після».

Наприкінці 2015 року Кременчуцькою громадською організацією «Європейський клуб» був оголошений набір учасників з Полтавської області для участі у проекті «Нові сусіди». Студенти нашого училища Полтавець Альона і Пшенична Лариса  одразу ж відгукнулися на пропозицію.  Протягом шести місяців був зроблений чималий об’єм роботи: студенти познайомилися з переселенцями у Гадячі,  результатом чого є створення  історій про людей, які переїхали з Донбасу і стали новими сусідами для мешканців міста Гадяча.   Також було проведено волонтерську акцію, в рамках якої студенти училища виготовляли іграшки з дітьми-переселенцями та проводили цікаві ігри. Ну і звісно ж, не забуваємо про першочергову мету проекту – написати історії, розробити ідею книги та випустити її.

Після довгих очікувань нарешті настав цей час. 4 червня 2016 року  в Гадяцькому училищі культури ім. І. П. Котляревського, студенти ІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  Полтавець Альона і Пшенична Лариса,  провели презентацію книги «Нові сусіди», в основу якої покладено історії людей-переселенців, які були змушені переїхати з місця бойових  дій на територію Полтавщини. На заході були присутні  гадяцькі волонтери, студенти училища і  самі переселенці, серед яких  Наталія Гасанова  – одна із  героїнь книги «Нові сусіди».

В залі панувала приємна і товариська атмосфера.  Захід закінчився невеличкою фотосесією, приємним спілкування і підписанням книг для гостей. Для тих бажаючих, хто  не мав можливості прийти на захід і не отримав книгу є хороша новина – книги були  подаровані Гадяцькій районній бібліотеці ім. Лесі Українки, бібліотеці училища культури, а також одна з книг чекає на свого читача у скриньці буккросингу біля училища культури.

Щиро вдячні усім тим, хто допомагав у реалізації проекту і самим героям,  які довірили нам свої історії. Одна з героїнь книги сказала:                «Кохання подолає війну». Тож,  любіть одне одного і не забувайте про тих, хто поруч з нами.

 

А.Полтавець, студентка  ІІ ВТЗ

Читайте також

Залишити відповідь