Презентація воєнної драми «Кіборги»

UCH_6679 UCH_6681 UCH_6686 UCH_6691 2222

Напередодні 8 травня – Дня пам’яті та примирення, відбулася презентація воєнної драми «Кіборги» режисера Ахтема Сеїтаблаїва, яку підготували студенти ІІІ, ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Студенти, які відвідали захід, не тільки переглянули фільм, а й дізналися про режисера , акторів і команду, яка працювала над створенням фільму, почули інформацію про ті страшні події, які розгорталися під час боїв за Донецький аеропорт, а також взяли участь у обговоренні фільму.

Студенти відзначили, що фільм відзнятий на досить високому рівні і що недарма він отримав схвальні відгуки від критиків, але вразили всіх не графіка і сцени боїв, а звичайні діалоги солдатів, їх думки і переживання. Ці діалоги заставляли задуматися над простими, але важливими питаннями про війну, мир, про любов до своєї країни.

«Фільм «Кіборги» – це величезний крок уперед для українського кінематографу, яким можна пишатися, адже він змушує хвилюватися за кожного героя, дізнатися нове і переосмислити уже відоме», – поділилася враженнями студентка ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Ліля Рудецька.

«Цей фільм просто не може залишити байдужим, адже ми самі є свідками цих подій. Історія твориться на наших очах і там, на сході України, рідні й друзі багатьох з нас. Фільм «Кіборги» показує війну як вона є, позбавлену романтики, але з жорстокими реаліями» – зазначила студентка І курсу спеціалізації «Народна хореографія» Варвара Панкова.

Про «Кіборгів» можна говорити довго і багато, таку велику кількість тем він зачіпає, але найбільш красномовними були сльози глядачів підчас перегляду. І можливо фільм важкий для сприйняття, але такі фільми потрібно дивитися. Адже «Кіборги» – це фільм не про війну, а про людей, чиї долі вона зруйнувала.

You may also like...

Залишити відповідь